ZAJĘCIA WĘCHOWE W TERAPII

dr1_edited.jpg

Być może dzięki tej aktywności odkryjesz nową pasję. Zajęcia skierowane są do opiekunów psów, którzy codziennie zmagają się z problemami w sferze emocji u swoich psów.. Zabawa w wyszukiwanie zapachów przynosi świetne efekty zarówno u psów z problemami lękowymi jak i tych z nadaktywnością. Praca węchowa ma same zalety. Dzięki niej Twój pies:

  • poprawi koncentrację

  • rozpocznie budowanie pewności siebie, co szczególnie ważne u psów z lękiem

  • wzmocni samodzielność (u psów z problemem nadmiernego przywiązania)

  • zrelaksuje się i wyciszy.

  • pozna niezastąpioną zabawą z właścicielem.

  • rozpocznie naukę wprowadzania  zasad w życiu codziennym

Dlaczego czasami odsyłam na grupowe szkolenie?

Indywidualne spotkania mogą rozwiązać tylko część problemów. Uławiają ustalić, czy dany kłopot dotyczy zachowania czy zdrowa, niewłaściwej opieki, emocji czy czynników środowiskowych. Dzięki temu możliwa jest  praca z eliminowaniem niepożądanych zachowań w zaaranżowanych warunkach. W indywidualnych sesjach dużą uwagę przykładam do pracy z opiekunem i jego mankamentami - szczególnie gdy spacerom z psem towarzyszy ogromny lęk opiekuna. Jeśli problem dotyczy zagadnień związanych tylko i wyłącznie z posłuszeństwem, uczciwość nakazuje mi skierowania Was na szkolenie w grupie. 

PRZYCISK.png

POWRÓT

Indywidualne spotkania mogą rozwiązać tylko część problemów. Uławiają ustalić, czy dany kłopot dotyczy zachowania czy zdrowa, niewłaściwej opieki emocji czy czynników środowiskowych. Dzięki temu możliwa jest  praca z eliminowaniem niepożądanych zachowań w zaaranżowanych warunkach. W indywidualnych sesjach jest także większa możliwość pracy z opiekunem i jego mankamentami - szczególnie gdy spacerom z psem towarzyszy ogromny stres opiekuna. Jeśli problem dotyczy zagadnień związanych tylko i wyłącznie z posłuszeństwem, uczciwość nakazuje mi skierowania Was na szkolenie w grupie. 

PRZYCISK.png

POWRÓT